Tunnel Vision 8/16/2020 Registrations

Name Gender City State
Leon Cai M Lake Jackson TX
Maile Phillips F Branford CT
Daniel Brown M Brooklyn NY
David Gardner M Spokane WA
Ashlee Dahlberg F Redmond WA
heather newman F Yakima WA
Christopher Garrigues M 97801 OR
christine owens F Granite Bay CA
Aaron Brick M Westminster CO
Ryan McIrvin M Renton WA
Jen Wuest F Clinton NV
Colleen Newman F Freeland WA
Connie Ward F Hamilton MT
Anjy Salinas F Houston TX
Mary Jane Lohr F Bothell WA
David Visintainer M Spokane WA
Gabriela Walker F Foster city CA
Terri Jarvis F Hamilton MT
Carol Sexton F Woodinville WA
Jay Thapar M Katy TX
Yuriy Napelenok M Pullman WA
Aubrey Burgess F Denver CO
Jennifer Richards F Newman Lake WA
CHERYL Holcomb-Roberts F Bothell WA
olivia gill F Seattle WA
David Jacobson M Portland OR
Alex Johnson M Hayward CA
Jason Byrd M Seattle WA
Mark Swartz M San Diego CA
William Ackley M Lakewood WA
Gabrielle Marchini F Placerville CA
Frank Bieberly M Tacoma WA
Chuck Cathey M Seattle WA
Stephanie Thapar F Katy TX
Danny Chan M Brooklyn NY
Atsuko Maruyama Minuti F Union City NJ
Lori Loescher F Ravensdale WA
Jay Cadwell M Pasco WA
Robert Rees M Renton WA
Paul Joseph M Natick MA
John Bader M Rockwall TX
Diana Veto F Bellingham WA
Wendy Aigner F Kelowna BC
Sarah Alkire F Spokane WA
william koons M rotterdam NY
Danielle Jarvis F Seattle WA
Natalie Taylor F Bainbridge Island WA
Thomas McDonough M Homer AK
tae kim M reston VA
Chris Swabb M calgary AB
Jill Filuta F West Sand Lake NY
Daniel Filuta M West Sand Lake NY
JUAN RODEA M MEXICO CITY
Mary Shen F Vancouver WA
Juan Montermoso M Sammamish WA
Richard Maltz M Foxboro MA
KORY KRICK M Issaquah WA
Matthew Reese M Seattle WA
Jocelyn Ancheta F Dallas TX
Sherman Turner M Clinton MD
Amy Drag F Waterford NY
cosette Marriott F Lloydminster AB
Faber White M Roland AR
MATTHEW CLAYTON M SEATTLE WA
Brian Lohr M MILL CREEK WA
Aditya Pande M SEATTLE WA
Debbie Vessey F Edmonds WA
Emily Gussin F Edmonds WA
Katie Sandfort F Denver CO
J. D. Sandfort M Coppell TX
matt upshaw M gresham OR
Cindy Upshaw F gresham OR
Hugo de Groot M Sunnyvale CA
Jacki Musgrave F Bingham NE
Raynelle McNab F Nazko BC
Will James M Seattle WA
Ryan WIlcox M Cedar Hills UT
Susie Lane F Austin TX
Brylee Wilcox F Cedar Hills UT
Irene Holcomb F Auburn WA
Kevin Jewell M Houston TX
Lisa Moran F Islip NY
Peter van Diepen M Vancouver BC
Rosalyn Stewart F Vancouver BC
John Brunner-Brown M Arlington VA
Jerry Rick M Breckenridge Mn
Bruce Huck M Oak Park IL
Olavo Nogueira M Miami FL
Paul McGoorty M Seattle WA
Paul Hoskins M Auburn WA
Sean Diehl M Boise ID
Rob Frank M Banks OR
Zarah Dehnashi F Mississauga ON
Eric Milich M Chicago IL
Earle Oda M Mukilteo WA
Amanda Hoskins F Auburn WA
Nancy Carter F Vancouver WA
Darrin Belcher M Aloha OR
Ken Tarleton M Seattle WA
Ronald Rogowski M Perrysburg OH
Chase Rogowski F Vail CO
Ken Ossinger M Bothell WA
Ken Jang M Vancouver BC
Jessica White F Lehi UT
Mark Webb M Seattle WA
Harold Guihurt M Austin TX
James Oliver M Tacoma WA
Dana Cadwell F Pasco WA
IVAN VERON M MEXICO CITY
Taunya Cook F Highland UT
Lidiana Campos F Millbrae CA
Ellen Storm F Tacoma WA
Peri-Lyn Johnson F Snohomish WA
Mark Fonda M Snohomish WA
CORINNA LEVINE F Coconut Grove FL
Nancy Dasso F Austin TX
Brenna Boyd F seattle WA
Chris Guss M Calgary AB
Philip Lee M Richmond BC
terry kerr M Richmond BC
Andrew Bratton M Seattle WA
Traci Rieckmann F Portland OR
LAURIE HARRIS F PORT ORCHARD WA
Dawson Milbury M Calgary AB
Travis Samsky M Coeur D’ Alene ID
Sara Olsen F COEUR D ALENE ID
Jennifer Miller F Santa Barbara CA
Treva Thomas F Seattle WA
Kelly Burris F West linn OR
Derek Yamamoto M Seattle WA
Patty Williams F Urbandale IA
Megan Rinke F Urbandale IA
Tracie Matysik F Austin TX
Andrea Catalina F Clarkston MI
Eugene Agichtein M Atlanta GA
Susan Schmidt F Portland OR
Harry Barnes M Dallas TX
kathleen moen F Issaquah WA
Matt Glew M Renton WA
David Naffziger M Seattle WA
Aaron Carr M Rapid City SD
Sarah Bockelmann F Rapid City SD
Kory Bockelmann M Rapid City SD
Kentaro Onishi M pittsburgh PA
Antonio Garcia M San Jose CA
Ravi Pandya M Clyde Hill WA
Kim Vu F Portland OR
Tien Nguyen F Portland OR
Daniel Perry M Albuquerque NM
Alan Luk M Lynnwood WA
Alaina Muehlhausen F Coeur d’Alene ID
Sujoy Ghorai M Woodway WA
Matt Phan M Irvine CA
Tim OBrien M Black Diamond WA
Steven Karlin M Los Angeles CA
Hongzhao Han M Seattle WA
Terry Murphy M Atlanta GA
JASON MCCAUL M Ellicott City MD
Robynnelle Smith F Portland OR
Sergel Nazzarett F Santa Barbara CA
Morgan Scott F Boulder CO
David Childs M Seattle WA
Edward Coogan M Brewster NY
Annie Smith F Southbury CT
Michelle Vojir F Bonney Lake WA
Ira Mitchell M Seattle WA
Perry Soriano M Seattle WA
Brian Nash M Cincinnati OH
Lauren Ross F Seattle WA
Debbi Knox F Milton WA
Juliana Beauchene F Spokane WA
Zachary Rinke M urbandale IA
Colby Haase M Seattle WA
San san lord F Tacoma WA
Sebastian Fischer M Cambridge MA
Brian Livingston M POST FALLS ID
Dan Veljovich M Mercer Island WA
Sylvia Angel F Issaquah WA
Scott Wingate M Auburn WA
Michael Wais M San Francisco CA
Carolyn MacLaren F Fort Langley BC
Elizabeth Gallagher F Katy TX
Michelle Murphy F Puyallup WA
Dan Benoit M Kent WA
steve griffin M Kihei HI
Susan Hrabchak F Omaha NE
Shannon Lane F Corvallis OR
Thomas Hrabchak M Worcester MA
Marta Matanzo Senra F New York NY
Francisco Fernandez Vargas M New York NY
Chelsea Gunter F North Vancouver BC
Wendy Goffe F Seattle WA
Fernando Borchardt M San Diego CA
Russell Bowling M Franklin NC
Jorge Salazar M Chicago IL
Hector Borchardt M Nogales AZ
Aaron Condron M Seattle WA
Ashley Condron F Seattle WA
Kristen Huener F Dublin OH
Javier Manzano M San Antonio TX
Boris Guz M houston TX
Andrew Ball M Seattle WA
Joshua Karlin M NEW YORK NY
Michelle Karlin F NEW YORK NY
Carrie Bacon F Miramar
Sarav Karunanithi M Kenmore WA
Dustin Demorest M Poulsbo WA
Daniel Pike M Tacoma WA
Heidi Apedaile F Hamilton MT
Geraldine Le calvez F Seattle Washington
Bruce Lehnert M Seattle Washington
Christi Pletcher F Hopwood PA
Cindy Poindexter F Spokane WA
V. Le M Blaine WA
Michelle Faith F Waconia MN
Cortney Bollschweiler F Edmonds WA
Ian Chestnut M Idaho Falls ID
Jennifer Long F Encinitas CA
Bady Salas F Indio CA
Roger Teel M Port Orchard WA
Karla Cox F LEBANON OH
Leo Pallanck M Seattle WA
Araceli Uranga F Vienna VA
Shannon Webb F SUN PRAIRIE WI
Michael Sperle M Sun Prairie WI
Elizabeth Morrison F Seatle WA
Danielle Ollero F Seattle WA
Megan VonStrohe F Shoreline WA
Adam Wright M Beavercreek Oh
Matthew Liberator M Seattle WA
Vivian Vassall F Seattle WA
Kendall Dale F Redondo Beach CA
Sabina Lokanc F Calgary AB
Jeff Dirks M Kirkland WA
Alyssum Skjeie F Pueblo CO
Emily Jordan F WINLOCK WA
Blake Chunko M Pueblo CO
Ken McLarty M Portland OR
Mark Reblitz M Woodinville WA
Damien Maharaj M Surrey BC
Marco Ibarra M McAllen TX
Lourdes Huizar F McAllen TX
Jennifer Harpham F Sandy OR
Cynthia Lacuna F West Linn OR
Jenn Lewis F Everett WA
Sharon Dressel F San Clemente CA
Judy Fisher F Federal Way WA
Suzanne McLarty F Portland OR
Craig Pratt M Everett WA
Justin Parker M Lincoln
Karla Banks F Renton WA
Wayne Wright M Palmdale CA
Colin Walters M Gig Harbor WA
Allyson Lawler F Round Rock TX
John Whitman M Boise ID
natasha puzon F Enumclaw WA
Larry Smith M SAINT LOUIS MO
Angel McGinn F Austin TX
Michael McGinn M Austin TX
Scott Crawford M Knoxville TN
Jill Crawford F Knoxville TN
Tim McArdle M Frisco TX
Scott Gatzemeier M Boise ID
Charlotte Black F Seattle WA
Katie Glore F Carnation WA
Jessica Ghioni F Carnation WA
Monica George F Bellevue WA
Cecilia Arango F Savannah GA
Paul Hannah M Seattle WA
Eric Alejandro Palacios Avila M guadalajara
Chris Ramsey M Savannah GA
Beverly Handy F HOUSTON TX
Shane LaPan M Coeur d'Alene ID
Mami Kato F Birmingham MI
Kevin Kelley M OLYMPIA WA
Pedro Murua M Santiago
Matthew Hameline M New York NY
Mustafa Veziroglu M Monte Sereno CA
Emily Nourse F Molalla OR
Thomas Sosnoski M Denver CO
Nicholas Giacolone M Gig Harbor WA
Caedmon Cahill F Seattle WA
Joshua Erb M Bolton MA
Jennifer Smeltzer F Gresham OR
Lei Chen M Hayward CA
Jonathan Middleton M JERSEY CITY NJ
Eilidh Voris F Black Diamond WA
Jack Nermyr M Minneapolis MN
kristin Stahl F Clayton MO
Burk Foster M Coldspring TX
Natalia Daniel F Oakland CA
Miranda Santee F Kenmore WA
Dennis Steinberg M Puyallup WA
Ray White M saratoga CA
John Burnett M Walled lake MI
Ashley Wilson F Bothell WA
Christopher Brennan M Seattle WA
Alan Velazco M The colony TX
Armeen Badri M Sammaish WA
Hoa Van M Sunnyvale CA
Jake Richards M Wauna WA
Zachary Foster M Fulshear TX
Dustin Simbulan F BOTHELL WA
Scott Coe M Portland OR
Craig Kiest M Portland OR
Nicole Thompson F Issaquah WA
Kate kiser F portland OR
Kristen Bowler Marere F Freeland WA
Juli Price F Boise ID
Andrea Foote F Port Moody BC
Randall Mays M Washington DC
STACEY ROONEY F SEATTLE WA
Vicken Yessayan M Los Angeles CA
Martin Wileman M Hillsborough NC
Andres Suarez M Coquitlam BC
Motoko Hiraiwa F Seattle WA
Kim Conway F Rockville MD
Joe Drake M Seattle WA
Nate Shelub M Santa Cruz CA
Eileen Cullen F Denver CO
Chip Mahaney M Cincinnati OH
Michael Allen M Beaverton OR
Qing Yang M Cupertino CA
Yinghui Weng F San Jose CA
John Ying M Los Altos CA
Mark Olivier M North Stonington CT
Stephanie Olivier F 06359 CT
wenjun yang M san jose CA
Oriana Horneck F Irrigon OR
Kelly Nakatsuru M Port Moody BC
Carol Bartolomie F Port moody BC
Carl Von Lewin M Union Bridge MD
Faye Britt F Ferndale WA
Hanjie Tang M Millbrae CA
Pauline Hutton F Kirkland WA
Coleton Bramlett M Stephenville TX
Lindsay Watson F Pleasanton CA
Michael Jachetta M Trabuco Canyon CA
Christian DeLuca M Dallas TX
Christopher Haberle M Redmond WA
Michelle Blair F Alhambra CA
Aimee Chlebnik F Fort Collins CO
Samantha Bradley F Lacey WA
Meghan Cohen F Minneapolis MN
Mia Cieslar F The Woodlands TX
Bret Waddell M Tuscumbia AL
Isabel Molina F Lamesa TX
Asa Coston M Lamesa TX
Kaitlyn Mullin F Seattle WA
Jeff Brown M Tacoma WA
Joshua cherry M seattle WA
Lauren Konicki F Putnam CT
Cesar Cardona M Oldsmar FL
DAVID WONG M FARMINGTON HILLS MI
Brian Todd M Seattle WA
Gary Culbertson M Olalla WA
Lori Goergen F Plymouth MN
Mike Goergen M Plymouth MN
michael witt M decatur GA
Jordan Troka F Highlands Ranch CO
Angie Vlach F Chehalis WASHINGTON
Nicole Vu F Irvine CA
CHRIS MELINK M BOISE ID
George Lathrop M Ottawa Hills OH
Heather Scheerer F Medford Or
Don Cox M Bellevue WA
Linda Mai F Fresno CA
Suzi Jianuzzi F Templeton CA
Susan McAdoo F Templeton CA
Sandra Simons F Templeton CA
amy Parkinson F San Luis Obispo CA
Jennifer Anderson F Corcoran MN
Melissa Hellmann F Seattle WA
Ross Gilbert M Gig harbor WA
Jody Evans F Oroville WA
Elim Yoon F Woodinville WA
Erin McPherson F Woodinville WA
Todd Elayer M Rocklin CA
Cesario Tagala M Davenport FL
Henry Jordan M Winlock WA
Judith Rancour F Wildwood MO
Rodolfo Quintero M Glendale CA
Gennady Gordeev M Seattle WA
Daniel Zanini M Littleton Colorado
Kelley Morrison F Phoenix AZ
Marta Morente F Gig Harbor WA
Ed Quitzon M Surrey BC
Rebekah Gebing F Chandler AZ
Chelsea Schimke F Cheney WA
Martin Dash M Richmond BC
Jamie Cook F Lakewood WA
Kyle Stone M Pearland TX
Tom Kaylor M Cincinnati OH
Haley Chase F North Bend WA
Wade Geissel M Carnation WA
Maelin Chandler F Meridian Idaho
Timothy Westbrook M Phoenix AZ
Aaron Sperling M San Francisco CA
EUGENE BAKER M PHOENIX AZ
Rob Morris M Phoenix AZ
Mike Berryman M West Linn OR
Jonathan Bush M Englewood CO
John Wiese M Ambler PA
Theresa Wiese F Ambler PA
Timothy Steege M Seattle WA
Julianne Rambow F Puyallup WA
Brandon Aguillard M Seattle WA
Connor Petit M Loves Park IL
Tim Yoder M SEATTLE WA
Lauren Yoder F SEATTLE WA
JESUS ARMANDO CORTINAS VIDAL M MEXICO CITY
ARMANDO FABRICIO CORTINAS LICON M MEXICO CITY
Justin Armstrong M Boise ID
Harry Wood M FARGO ND
Katie Bahran F Washington DC
Donnie Nelson M Reno NV
Shawn Drew M Palm Springs CA
Susan Hayden F Baton Rouge LA
Daniel Kim M Orange CA
Johnathan Billecci M Seattle WA
Emily Thoms F SEATTLE WA
Tim McIntosh M Libertyville IL
Leah Absher F Puyallup WA
Ben Trujillo M Denver CO
BERNARD MCGOURTY M Westmont IL
Ross Gardiner M La Verne CA
Brittany Gilman F Minneapolis MN
Anna Gitter F College Station TX
Rand Watson M Menan ID
Caroline Watson F Menan ID
Mariana Flores Quero Diaz F Guadalajara
Kang Won L M Fullerton CA
Boo Y Kim M Buena Park CA
Veronique Ranger F Phoenix AZ
Susie Lee F Diamond Bar CA
Brittany Niles F New York NY
Douglas Herz M Pleasanton CA
Melissa Clampitt F Palmer AK
Michael Valentine M JBLM WA
Josephine Hosfield F Lacey WA
Jennifer Lee F Azusa CA
Carley Beatty F Happy Valley OR
Patricia Shuster F Seattle WA
Aaron Shepperd M Millwood WA
Hannah Shepperd F Millwood WA
Shen Xiao M Rockville MD
Bree Farmer F Seattle WA
Alec Hernandez M Williamsburg VA
Billy Gupton M Albuquerque NM
Kevin Hernandez M Seattle WA
Gruia Pitigoi-Aron M San Jose California
Leslie Mares F Redmond WA
gunjan sethi F sammamish WA
DOO IHL SONG M CERRITOS CA
YOUNGJUN SONG M CERRITOS CA
Linsey LaPlant F North Bend WA
Nikki Davis F North Bend WA
Evan Feick M Centennial CO
Kai Wang M Union City CA
Winter Montgomery F Bethel AK
Sean Celli M Black Diamond WA
Mona Lisa Buhl F Colorado Springs CO
Jordan Boyce M Shalimar FL
Sang Lee M Walnut CA
Stephanie Samuelson F Fremont Ca
Grace Kim F Orange CA
Irina Boguslavski F Lake Forest Park WA
Triston Lehmann M Woodinville WA
Samuel Arnot M Lake Oswego OR
DENISE METRY F HOUSTON TX
Dukee Kwon M Costa Mesa CA
Aaron Smith M FPO AP
Matthew Moser M FPO AP
Avery Anderson F Seattle WA
Buck Baker M Holly Ridge NC
Derik Jardine M Chicago IL
Caesar Armenta M Portland OR
Todd Williams M Colorado Springs CO
bradley rininger M Phoenix AZ
Danielle Diller F Bainbridge Island WA
Jack Brophy M Bainbridge Island WA
Pake Freeman M LUBBOCK TX
Gregory Duffy M Philadelphia PA
Danny Mok M Saratoga CA
Montgomery Friesen M Penticton BC
Aaron Davis M Dallas TX
richard hawley M auburn WA
Kenny Miller M St. Joseph MO
Dirk Ross M Phoenix AZ
Brent Cornelison M Athol ID
James Cornelison M Walla Walla WA
Adam Jones M Ashburn VA