2020 Bud Light St. Paddy's Day Half Marathon Registrations

Name Gender City State
Brian Humphreys M Tacoma WA
Roger Teel M Port Orchard WA
Patricia Kecht F Olympia WA
Divina Borgatti F Tacoma WA
Lawrence Bradley M Tacoma WA
Kaitlyn Donahoe F Tacoma WA
Rebecca Vinson F Tacoma WA
Robert Dees M Gig Harbor WA
Leigh Lace F Lynnwood WA
john hopkins M Puyallup WA
Yanghae Yoon F Auburn WA
David Barney M Tacoma WA
Jennifer Shaffer F Auburn WA
Christine Lewis F Tacoma WA
Thomas Dean M Auburn AA
Tiffany Olson F Federal Way WA
Dave Morell M puyallup WA
Gina Lambert F Auburn WA
Tyler Pederson M Lakewood WA
Adam Aiken M Fircrest WA
Lisa Cabiles F Shoreline WA
Jenny Steen F Kansas City MO
Topher Kish M Washougal WA
William Clack M Auburn Wa
CYNTHIA english F auburn WA
Lorna McGill F Delta BC
Melisa Evangelos F Tacoma WA
Shaun Bishop M Tacoma WA
Daniel Ketchum M Tacoma WA
JOHN SCHMIDT M LAKEWOOD WA
Carolyn Leary F Woodbridge VA
Cozenja Berry F Ft Belvoir VA
Jennifer Spaven F Lakewood WA
michael hammonds M virginia beach va
Becky Carnell F Dupont WA
Heather McAuley F Tacoma WA
Nicki Matthias F Jblm WA
Megan Robert F DuPont WA
Brianna Herbst F Tacoma WA
Reilly Retz F Kent WA
Meagan Helean F Spokane WA
Abhishek Agarwal M Puyallup WA
Gail Lopez F Renton WA
Tom Guadagno M Renton WA
Caroline Sykes F Seattle WA
Amanda Burton F Coulee Dam WA
Rachel Paxton F Olalla WA
Erick Cornejo M Seattle WA
Anna Nieves-Herrera F TACOMA WA
Erin Mahoney F Seattle WA
Colin Stonecipher M Seattle WA
Tori Campbell F Seattle WA
Angela King F Tacoma WA
Nicole Montoya F Lake Tapps WA
Amanda Whitehurse F Seattle WA
Tricia FlemiNg F Tacoma Washington
Kate Harpel F Tacoma WA
Sara Alavi F Tacoma WA
Annie Lace F Seattle WA
shannon waters F Lake Tapps WA
Claire Diehl F Covington WA
Derek Chan M Newcastle WA
Kelly Stocker F Newcastle WA
Gina Kauffman F Carmichael CA
Savannah Phelan F Tacoma WA
Judy Fisher F Federal Way WA
Mike Pederson M Lakewood WA
Tiffany Hartline F Tacoma WA
thomas stankus M Snoqualmie WA
Tim Zitzer M Edgewood WA
Vince Pinaroc M Gig Harbor WA
Kerry McMahon F Lakewood WA
Brenda Folkerts F Olympia WA
Wendy Lind F Gig Harbor WA
Heather Jackson F Tacoma Washington
San Lord F Tacoma WA
Sarah HAMPTON F Puyallup WA
Chelsi Goodman F Puyallup WA
Laurie Dienno F Gig Harbor WA
jennifer strong F Tacoma WA
Elizabeth Nixon F Puyallup WA
Erik Olson M Seattle WA
Christopher Frye M Spanaway WA
Ellen Hamm F TACOMA WA
Nathan Mesker M TACOMA WA
Erin Schadt F Edmonds WA
Karrin Daniels F Edmonds WA
Jon Ruckle M Tacoma WA
Marc Hewitt M Tacoma WA
Rose Evans F Graham WA
Jamie Evans F Tacoma WA
J.T. Lord M Fort Lewis WA
Taylor Waggoner F Bremerton WA
Elizabeth Lowe F University Place WA
Robert Asagai M Puyallup WA
Katie Uberti F bonney lake WA
Nicole Collins-Larsen F Fircrest WA
Joshua Penfield M Tacoma WA
Marijo Mahoney F Tacoma WA
Sara Seelmeyer F Seattle WA
Spencer Stanton M Black Diamond WA
Cody Fouts M Tacoma WA
Christopher Cavanaugh M Tacoma WA
Justin Quesenberry M Tacoma WA
Paula Hopkins F Orting WA
Luis Denizard M Lakewood WA
Stephanie Russell F Poulsbo WA
Tyler Edwards M Puyallup WA
Claire Brown F Seattle WA
Jeff VanFredenberg M Maple valley WA
Ryan Beam M Lakewood WA
Katie Brown F Mountlake Terrace WA
LaChelle Drollman F Puyallup WA
Heidi Pettit F Tacoma WA
Elise Whisler F Tacoma WA
Lynnette Wood F Anchorage AK
Jennifer Rainey-Gibson F WEST RICHLAND WA
Christy Hanson F Bellevue WA
Fonda Oliver F Spanaway Washington
Rob Johnson M Gig Harbor WA